Language:
אתר השש-בש הגדול בעולם

™Play65- פינה נוחה וחמימה

מאת אנדרו פולוצ’קין
™Play65 מחזיקה ברשותה את אחד הממשקים הגרפיים הטובים ביותר, בין האתרים המציעים שש-בש און ליין על כסף. מנקודת מבטם של השחקנים, תוכנת השש-בש קלה לתפעול ומציאת המידע הנחוץ מהירה ופשוטה. בשורה התחתונה, נוח וקל להגיע לעניין המבוקש – משחק שש-בש.

החלון המרכזי של התוכנה יפתח לפניכם, מיד לאחר, שיתבצע החיבור לשרת ™Play65. לגרפיקת המשחק קשת צבעים נעימה, בה שולטים גווני הירוק. למרות גודלו המתון של החלון המרכזי, ניתן למקם בו את כל המידע הנחוץ עבור בחירת השותף המתאים למשחק שש-בש ואפילו לייחד מקום עבור הודעות ומודעות. לאחר כל פעולה חשובה ב ™Play65, לאחר ההתקשרות, למשל, מופיעה הודעה, המעדכנת בדבר אירועים מענינים וחידושים בנוגע לתוכנה. ניתן לסרב לקבל הודעות חוזרות, על ידי סימון התגית בסוף ההודעה.

החלק העיקרי של החלון המרכזי מציג שולחנות משחק, שנוצרו זה עתה; ושולחנות, בהם קרבות רציניים כבר מבעבעים; ניתן לצפות בכל משחק, בזמן אמת. בחלון זה נמצא המידע בנוגע לסכום הכסף, המצוי בחשבון האישי, כמו גם המספר, אשר משקף את הדירוג הנוכחי. בחלון המרכזי מיושמת החלטה נבונה ביותר – השחקנים מופנים אל חדרי שש-בש על פי גובה ההימור של המשחקים. בזמן יצירת שולחן במצב משחק, שש-בש על כסף, המשחקים נחלקים באופן אוטומטי על פי גובה ההימור, שנבחר על ידי השחקנים. במצב משחק חופשי ניתן ליצור שולחן משחק בכל חדר, אשר יש בו מקום פנוי; אין מקום לדאגה, תמיד ימצא חדר שכזה. מעבר בין מצב משחק, שש-בש על כסף לבין מצב חופשי ב ™Play65, נעשה על ידי לחיצה על הכפתור, המצוי בפינה הימנית התחתונה של החלון המרכזי.

לאחר הקלקה על לשונית ‘שב ושחק’ או ‘טורנירים’, מוצגת רשימת טורנירים, המאפשרת להרשם, להכנס ולהשתתף. בנוסף, ניתן לעיין במידע הנוגע לטורנירים, שהסתיימו במהלך היום האחרון.בכדי להפעיל או להשבית את האפקטים הקוליים, כמו גם לכוון תכונות אחרות של התוכנה, יש ללחוץ על כפתור ‘מאפיינים’. חלון יפתח, בו ניתן לבחור את סוג לוח המשחק עמו אתם חשים בנוח. יש מן ההנאה בכך, שלכל לוח משחק מאפיינים קוליים משלו, המחקים באופן מצוין את אלו, המופקים מכלי המשחק והקוביות במשחק שש-בש על לוח משחק ממשי. לדוגמה, בבחירת לוח משחק מעור, הצלילים מעומעמים. אל תשכחו לבחור לעצמכם דמות מתוך מבחר הדמויות המשעשעות, אשר תייצג אתכם בחלון המשחק.

מחשבה רבה הושקעה ביצירת חלון המשחק, על כך מעיד הממשק הבנוי בקפידה. הלוח וכלי המשחק מוצגים בגרפיקה תלת מימדית; כך מושגת הזהות הגדולה ללוח הממשי, עד כי לפעמים הלוח נראה כצילום. משמאל, ישנו לוח בקרה לכוונון וכפתורים גדולים יותר, המציגים פעולות משחק בסיסיות, ממוקמים מימין: הטלת קוביות, הכפלה, סיום מהלך. לאחר סגירת חלון המשחק וחזרה לחלון המרכזי, לחצו על כפתור ‘הסטוריית משחק’, בכדי לזכות בהזדמנות לטעון משחקי שש-בש, שנגמרו.

להיכרות עמוקה עם מידע וניהול הכספים, לחצו על כפתור ‘קופה’, הממוקם בפינה השמאלית התחתונה של החלון המרכזי; המידע האישי יפתח בחלון דפדפן. הנכם יכולים להיות סמוכים ובטוחים, שלאיש מלבדכם אין גישה למידע זה. המידע מקודד במהלך המעבר, תוך כדי שימוש.דיווח התקשורת המיוחד – בחלון הדפדפן, מלבד קבלת מידע בנוגע למאזן החשבון הנוכחי (סכום הכסף בחשבון), ניתן גם:

  • לשלם את התשלום הראשון או למלא את החשבון;
  • לצפות בתוצאות כל משחקי השש-בש על כסף, שנערכו בתקופת זמן מסוימת; וכיצד אלו השתקפו בחשבון האישי;
  • מידע, הנוגע לכל ההעברות הכספיות (מתי, כמה, ממי למי וכו’) שהתבצעו בתקופת זמן מסוימת;
  • להתוודע להיסטורית הבונוס האישי;
  • לקרוא הודעות נכנסות;
  • להתקשר עם שירותי התמיכה;

על מנת לחזור לעמוד הבית, לחצו על התגית בדמות בקתה; ובסיום ההיכרות עם המידע האישי שלכם, לחצו על כפתור ‘פלט’ או סגרו את הדפדפן.

במשחקי השש-בש און-ליין, תוכלו למצוא ולתקשר עם חבריכם בקלות, לאחר שתוסיפו אותם לרשימת הקשר שלכם. הרשימה תוצג אחרי לחיצה על כפתור ‘הקשרים שלי’; השחקנים המחוברים באותו הרגע יוצגו בצבע ירוק והאדומים יהיו אלו, שאינם מחוברים. בכדי להתחיל בדו-שיח, עליכם לבחור אחד מהשחקנים הירוקים, שברשימה וללחוץ על כפתור ‘צ’ט’. חשוב לציין, שאיש לא יכול לראות את השיחה (שלא כמו בצ’ט תוך כדי משחק); אך זכרו לשים לב תמיד, האם השחקן, המחובר, נמצא במהלך משחק או לא. רבים אינם מחבבים הסחת דעת בצורת שיחה במהלך משחק שש-בש. דמינו לעצמכם איזו מבוכה תחושו, אם בגלל שיחתכם החביבה, חברכם, אשר מצוי בסופו של טורניר או משחק על הימור גבוה, יעשה טעות רצינית ויפסיד.

סביר להניח, שכבר הצלחתם להבין, באופן כללי, ש ™Play65 מספקת אפשרויות רבות לשחקני שש-בש. אם ברצונכם להיות בטוחים, לחצו על כפתור ‘הורדת תוכנת שש-בש’ ומיד לאחר מכן, תמצאו את עצמכם בפינה הנוחה והחמימה, שנבראה במיוחד עבור כל אוהדי משחק השש-בש און-ליין ולמענכם.

לחצו כאן
לשחק שש-בש

מאמרי שש-בש נוספים:

לחצו כאן
לשחק שש-בש