שאלות ותשובות

מהן נקודות VIP ונקודות חנות?

כשאתה משחק ב- ™Play65, אתה צובר נקודות עבור כל דולר ששיחקת עליו.

נקודות אלו הן אבני היסוד של מועדון ה- VIP. יש שני סוגים של נקודות:

  • נקודות VIP
  • נקודות חנות

בכל פעם שאתה מרוויח נקודת VIP אחת, אתה גם מרוויח נקודה אחת לפחות של “נקודות חנות” לפי דרגת ה- VIP שלך. לדוגמה, אם אתה שחקן בדרגת VIP זהב, תוכל להרוויח 2.5 נקודות חנות על כל נקודת VIP.

תפקידן של נקודות ה- VIP הוא למדוד את דרגת ה- VIP שלך והן אינן ניתנות להמרה.

לנקודות החנות יש ערך כספי שיכול להיות מנוצל עבור כניסה לטורנירים, רכישת מוצרים מחנות ה- VIP או המרה לכסף מזומן.

נקודות חנות יומרו לכסף מזומן לפי ערכי ההמרה הבאים:
100,000 נקודות חנות-> 450$
50,000 נקודות חנות -> 200$
10,000 נקודות חנות -> 40$
5,000 נקודות חנות -> 15$

איך אוכל להרוויח נקודות VIP ונקודות חנות?

צבירת נקודות VIP היא קלה כמו משחק שש בש. נקודות נצברות דרך משחקי שש בש על כסף אמיתי ב- ™Play65. נקודות VIP מתקבלות בערך של נקודת VIP אחת (ומספר נקודות חנות תואם) עבור כל דולר מסכום ההימור. נקודות VIP חלקיות ייצברו במאיות ואז יתווספו לחשבון ה- VIP שלך (לאחר שיושלמו לנקודה אחת).

  • לדוגמה, עבור משחק על 15.5$, שחקן מרוויח 15.5 נקודות VIP, כך שיקבל 15 נקודות VIP עבור משחק זה ו- 0.5 נקודה תיצבר לזכותו (בנוסף למספר תואם של נקודות חנות).

משחקים ביורו או בלירה שטרלינג יזכו בנקודות בהתאם לתנודות המטבע ולדרגת ה- VIP, כלומר, שחקן VIP ברונזה המשחק על יורו אחד, יקבל 1.3 נקודות VIP ו- 1.3 נקודות חנות בקירוב

  • לדוגמה, עבור משחק של 10 יורו, השחקן ירוויח 13 נקודות VIP. (מבוסס על ערך המרה לפיו 1 דולר שווה 1.3 יורו).

לתשומת לבכם, משחקי שש בש על כסף מדומה וכן טורנירים חינמיים (“Freeroll”) אינם נחשבים ככסף אמיתי, ולכן לא מעניקים נקודות VIP או נקודות חנות.

האם ניתן לקבל נקודות חנות תוך כדי קבלת בונוס פעיל בחשבוני?

לא. ניתן לצבור רק נקודות VIP תוך כדי קבלת בונוס פעיל או בהמתנה בחשבונך. ניתן ליצור קשר עם התמיכה שלנו במידה ותעדיף למחוק את הבונוס על מנת להשיג נקודות חנות.

עד מתי יימשך מעמד ה- VIP שלי?

מעמד ה- VIP שלך יימשך עד לסוף החודש הקלנדרי הבא, אלא אם כן תעמוד בדרישות של אותו המעמד או של מעמד VIP בכיר יותר.

כך, אם צברת 10,000 נקודות VIP בין ה- 1 ביוני וה- 20 ביוני, הגעת למעמד זהב עבור חודש יוני. מעמד זה יימשך עד לסוף יולי. אם תעמוד בדרישות מחדש במהלך יולי (צבירה של 10,000 נקודות VIP נוספות), מעמד הזהב שלך יימשך עד סוף אוגוסט וכן הלאה.

אם עמדתי בדרישות של שחקן VIP בדרגת כסף במהלך מאי, אני אשאר באותו מעמד עד לסוף יוני, גם אם לא עמדתי בדרישות במהלך יוני. האם אמשיך לקבל את הטבת נקודות החנות במהלך יוני?

כן. אתה שחקן VIP כסף לאורך כל יוני, מה שכולל הטבה בצבירת נקודות חנות.

האם פג תוקפן של נקודות ה-VIP?

כן. המונה מתאפס בראשון לכל חודש.

האם פג תוקפן של נקודות החנות?

נקודות חנות יכולות לפקוע רק במידה ולא הרווחת נקודות חנות נוספות במשך שנה קלנדרית אחת. למשל, אם הרווחת מספר כלשהו של נקודות חנות ב- 2010, תוקפן של נקודות החנות לא יפוג במהלך אותה שנה. אבל, אם לא הרווחת אף נקודת חנות ב- 2011, תוקפן של נקודות החנות שלך יפוג ב- 1 לינואר 2012.

כיצד ניתן לבדוק את מעמד ה- VIP שלי?

בעמוד הקופה של ™Play65 ניתן למצוא מידע מפורט שכולל את מעמד ה- VIP שלך, מועד התפוגה שלו, מספר נקודות ה- VIP הנדרש למעבר לדרגת ה- VIP הבאה, יתרת נקודות החנות שלך וקישור לחנות המתנות הייחודית למועדון ה- VIP שלנו.

האם ניתן לרכוש כניסה לטורנירים של ™Play65 באמצעות נקודות החנות שלי?

כן. בעמוד הקופה לחץ על VIP, שם תוכל לרכוש הצטרפות לטורנירים.