ברוכים הבאים למועדון ה- VIP של ™Play65.מועדון ה- VIP הראשון בשש בש אונליין נועד לתגמל את השחקנים המתמידים של ™Play65 על ידי חלוקת בונוסים מיוחדים ומתנות בעלות ערך כספי.

אוהב לשחק שש בש? אם כך, תוכל להיות כבר בדרכך למועדון ה- VIP של ™Play65!כדי להיחשב שחקן VIP, עליך לצבור לפחות 300 נקודות VIP. כל שחקן שביצע הפקדה צובר נקודת VIP עבור כל $ עליו שיחק. מהרגע שעמדת בתנאים, תיחשב שחקן VIP באופן אוטומטי ותישאר במעמד זה עד סוף החודש הקלנדרי הבא.

ככל שתשחק יותר, כך תגיע לדרגת VIP גבוהה יותר שמשמעותה – פרסים נוספים עבורך!כשאתה משחק שש בש על כסף אמיתי, אתה מרוויח נקודות VIP שקובעות את דרגת ה- VIP שלך. אתה גם מרוויח נקודות חנות אותן ניתן להמיר במוצרים בחנות ה- VIP שלנו.

נקודות ה- VIP שלך הן בעלות ערך כספי ויכולות לקנות לך ציוד שש בש איכותי.
רק כאן, בחנות ה- VIP של ™Play65 ניתן לקנות כל דבר החל מביגוד איכותי דרך אייפוד וכניסות לטורנירים המיוחדים הנערכים על ידינו. אז, היכנס לחנות, מצא משהו לטעמך והמר את נקודות החנות שלך בכל הטוב שמוצע לך על ידי ™Play65!

שחק ותרוויח נקודות בכל משחק בלי קשר לתוצאה תרוויחבמועדון ה- VIP של ™Play65 אתה מרוויח פעמיים על כל $ שאתה מוציא! חנותקנה עם נקודות החנות שלך בחנות ה- VIP היוקרתית שלנו