Language:
אתר השש-בש הגדול בעולם

שש-בש על כסף אמיתי – שתי דרכים להרויח כסף

כל גולש אינטרנט ממוצע, על אחת כמה וכמה מי שהזדמן לו לשחק שש-בש אונליין, מכיר את המושגים, שש-בש על כסף ותוכנית שותפים.
המושג, שש-בש על כסף, מתאר משחק שש-בש אונליין עם סכום הימור מינימלי אשר נקבע בתחילתו על ידי השחקן, שפתח את שולחן המשחק. בין אם מדובר במשחק בודד או סדרת משחקים, נצחון מזכה את המנצח לכל הפחות בסכום ההתחלתי, פחות העמלה, הנגבית על ידי האתר. הסכום עשוי לגדול במהלך המשחק עד פי 64 מההשקעה הראשונית, בהתאם לערך קובית ההכפלה הסופית; מה שיכול להביא אותו לכדי סכום כסף נכבד, גם אם הסכום הראשוני היה צנוע.תוכנית שותפים נגזרת מעצם קיומו של משחק שש-בש על כסף והיא מוצעת על ידי אתרי המשחקים, עבור שיווק פרטי של המשחק.

משחקי שש-בש אונליין למטרות הנאה
מרבית שחקני שש-בש על כסף, משחקים לשם ההנאה ולא במטרה להשלים הכנסה; אך אי אפשר להתעלם מן העובדה, ששחקנים טובים, יכולים להרויח סכומים נאים. לכל מטבע שני צדדים ולכן על כל אחד שמרויח, יש מי שמפסיד. זו דרכו של עולם. במטרה לא להיות בצד המפסיד, יש לגשת אל המשחק מוכנים ככל האפשר. שש-בש אונליין הוא משחק מהיר ואין זמן מיותר למחשבה, היסוסים וטעויות. אדם, המעונין לשחק משחקי שש-בש אונליין, בייחוד משחק שש-בש על כסף, בו אפשר להפסיד יותר מנקודות דירוג ומוניטין, צריך להיות מודע אל חוקי שש-בש ולכל אפשרויות המשחק כגון חוקי שש-בש להכפלה, פרישה וכדומה; זאת על מנת שיוכל לכלכל את צעדיו ולעשות החלטות מושכלות, אשר גם אם לא יזכו אותו בניצחון, יאפשרו לו, לכל הפחות, לסיים את המשחק בנזק כספי מזערי.

משחק שש-בש על כסף
שחקנים, המחפשים רווח כספי ולאו דוקא אתגר, ינסו למצוא יריבים נחותים מהם מבחינת כושר המשחק שלהם. הם ירצו להתחיל עם השקעות נמוכות יחסית ובכל הזדמנות יכפילו את הסכום. מקצוענים אמיתיים, שלא מחפשים טרף קל ומעונינים במשחק מאתגר, יעדיפו להשתתף בטורינרי שש-בש אונליין ואופ-ליין, עם פרסים של אלפי דולרים, בתחרויות שש-בש עולמיות ובבתי קזינו גדולים, שם הפרסים עשויים להיות גבוהים עוד יותר. מובן ששחקנים, ברמות מיומנות גבוהות, יכולים להתפרנס מהמשחק, כמו מומחים בכל ענף תחרותי אחר, אך הם מתי מעט. בכדי להגיע לדרגת מיומנות גבוהה, אין די בכשרון מולד ויד ממוזלת, יש צורך בשעות אימון ולמידה רבות, השקולות לכל תהליך למידה והתפתחות בתחומים אחרים.

תוכנית שותפים
שש-בש אונליין מאפשר לאנשים להרויח כסף לא רק דרך משחקי שש-בש על כסף, אלא על ידי השתתפות בתוכניות שיווק, פרטיות, אשר אינן מסכנות דבר. אתרים רבים, המפעילים משחקי שש-בש על כסף, פונים למשתמשים בהצעות מתגמלות במיוחד עבור עזרה שיווקית. לרוב, קיים סכום קבוע, המופרש ומועבר ישירות לחשבונם של שחקנים, המביאים אל חדרי המשחק נרשמים חדשים. נרשם הוא אדם אשר הצטרף אל האתר, הוריד את התוכנה והפקיד סכום כסף מינימלי עבור משחק שש-בש על כסף.

העמלות, הנזקפות לטובת האדם, דרכו הגיע הנרשם החדש, נעות בין 100 ל-200 ₪ עבור תווך שכזה; ויותר מכך, ישנם בונוסים עבור מספר נרשמים גבוה יותר. למשל, אם אדם הביא לאתר שש-בש על כסף, 25 נרשמים חדשים, הוא יקבל, בנוסף לסכום הקבוע כפול 25, גם בונוס, אשר יכול להגיע לסכום של כמה מאות דולרים, בהתאם לתקנון החברה.

לתוכניות השיווק הפרטיות הללו, ניתן הכינוי תוכניות שותפים, תוכניות סוכנים, או ‘חבר מביא חבר’ והצטרפות אליהן היא קלה, זמינה ומהירה. באופן כללי, מרבית האתרים עובדים באופן דומה על בסיס התהליך הבא:
אדם, המעונין להשתתף בתוכנית, נרשם ומקבל לינק אישי אותו הוא שולח ומפיץ בין אלו, אשר עשויים להתעניין בהצטרפות. דרך נוספת להגיע לקהל רחב יותר היא השתלת מודעות אלקטרוניות באתרי אינטרנט אחרים, מכל סוג שהוא, כולל פורומים, צ’טים, בלוגים ועוד. לא משנה באיזו דרך יבחר הסוכן להגיע אל שחקנים פוטנציאלים, כל עוד ירשמו אנשים, דרך הלינק או המודעה שלו, יהיה הוא זה, אשר יתוגמל בהתאם.

שיטת שותפים היא דרך בטוחה וקלה לתוספת הכנסה, שיכולה לגדול לרווחים משמעותיים, זאת בתמורה להשקעה מינורית ביותר של זמן ואנרגיה, מאחר ומלבד שליחת מיילים או העלאת מודעה לאתר כזה או אחר, לא כרוכה בכך עבודה נוספת. החשיפה והזמן שעובר, עובדים בחינם לטובת השותף, אשר כל שנותר לו לעשות הוא למשוך את כספי העמלות.

לחצו כאן
לשחק שש-בש

מאמרי שש-בש נוספים:

לחצו כאן
לשחק שש-בש