Language:
אתר השש-בש הגדול בעולם

מדוע לבחור ב-™Play65?

מאת אנדרו פולוצ’קין
אלפי שחקני שש-בש מרחבי העולם מתיישבים מידי יום למול המחשבים שלהם, אשר מחוברים לשרתי ™Play65, בכדי להתחרות זה בזה במשחק המסוכן, המרתק והאינטלקטואלי. מה מניע אותם לבחור את ™Play65 דווקא? מה מייחד את האתר הזה מאחרים, היושבים במרחב חסר הגבולות של האינטרנט ומציעים משחקי שש-בש און-ליין? התשובה פשוטה – שחקני ™Play65 מקבלים כל מה, שהם זקוקים לו.

הבה נבחן מקרוב, מה יש לאתר ™Play65 להציע לשחקניו:

סביבת משחק נוחה ובטוחה לחיפוש שותפים

אווירת המשחק הידידותית של ™Play65 והממשק המעודן, מאפשרים לשחקנים, שלא להקדיש מחשבה שניה לסביבה המנוכרת ולהתרכז במשחק באופן מוחלט. קיימים אולמות נפרדים עבור משחק חופשי ושש-בש על כסף, אשר בהמשך מובילים לחדרי משחק תואמים. בחדרים אלו, מוסרים השחקנים את בקשות המשחק, המצינות את רמת הדרוג ואורך התחרות. ישנה אפשרות להצטרף למשחק, שנפתח על ידי שחקן אחר או לפתוח משחק חדש בחדרים השונים. בנוסף, ישנם אולמות מיוחדים עבור טורנירים של שש-בש. בכל רגע נתון, באפשרות המתחרים לסקור את הדרוג העכשווי ואת הסכום הזמין למשחק בחשבון האישי.

שפע אפשרויות לשש-בש על כסף או משחק חופשי

אתר ™Play65 מאפשר תחרויות שש-בש על כסף עד 21 משחקונים, כולל (עם או ללא קובית הכפלה), על פי גובה ההימור; כמו גם השתתפות במגוון טורינרים של שש-בש. גובה ההימור נע בין 10סנט ל-2,000$. בטרם מתחילים לשחק שש-בש על כסף אמיתי, שחקנים מתחילים יכולים להתאמן במשחק שש-בש על כסף מדומה. עבור תשלום מזערי, יכולים השחקנים לרכוש את הזכות להכנס אל מצב המשחק, פרימיום פליי, אשר מאפשר להם להשתמש בהטבות הבאות: סטטיסטיקות משחק מענינות ומקיפות, יכולת צבירת כסף מדומה בלתי מוגבלת בחשבונם; כמו גם, נקודות דירוג אישיות ותארי דרגות (המצינות את מיקומם היחסי בין כלל השחקנים), משחקים למול מורה בתוספת ניתוח מהלכים ועמדות ותכונות נוספות רבות.

שחקנים רבים מספור מארצות שונות ברחבי העולם

השתתפות במשחקי ™Play65 אינה דומה למשחק בשום אתר שש-בש און-ליין אחר, מהקיימים כרגע. ב ™Play65, לא רק שלעולם לא תהיו בודדים, קימת בידיכם תמיד האפשרות לבחור יריב מתאים לרמת המשחק שלכם; יריב, אשר עשוי להעשיר אתכם ולאו דוקא לפגוע בכיסכם; מאחר והדרוג העכשווי של כל שחקן מופיע, לנוחיותכם, לצד שמו. שחקנים מעשרות מדינות מרחבי העולם (גרמניה, יוון, דנמרק, ישראל, בריטניה, טורקיה, ארה”ב, רומניה וכו’) צמאים לצאת לקרב. אפילו מומחים מיומנים יכולים תמיד למצוא שותף, במעגל הרחב של שחקנים חזקים, הנמצאים באתר; בכללם, מנצחי תחרויות בינלאומיות. שחקנים יכולים לצ’טט במהלך משחק בעזרת תיבת הדו-שיח; אפשרות נוספת היא ליצור רשימת חברים, עימם ניתן לתקשר, להחליף דעות ושאלות בזמן הפסקות בין משחקים.

מגוון טורנירים של שש-בש רחב

מלבד התקשרות חברתית ומשחקים, מציע ™Play65 מגוון טורנירי שש-בש רחב. טורנירים רבים של שש-בש מסוגים שונים, המתאימים לכל טעם, נערכים באופן שגרתי: טורנירי שש-בש חופשי (פרי-רול), בעלי פרסים כספיים מובטחים, טורנירים בשיטת הרשימה המתמלאת, טורנירי אירוע בעלי פרסים מוגדלים, ביניהם הטורניר הגדול של ™Play65, K15 המהולל (גלוריוס K15), שם הפרס המצטבר הוא 15,000$. הודות לשיתוף הפעולה עם ארגון השש-בש העולמי (WBA), שחקני ™Play65 יכולים להשתתף בטורנירי לוויין, אשר זכיה בהם מזכה את המקומות הראשונים בכניסה חופשית לטורנירים הבינלאומיים הגדולים של WBA.

ניהול העברות כספים בעזרת מערכות התשלום הנפוצות ביותר

באפשרות שחקני השש-בש על כסף להשתמש באחת ממערכות התשלום הנפוצות, לשם הפקדת כסף בחשבונם או בכדי לקבל את כספי הזכיות; אלו כוללות את:, Web Money, NETeller Money Bookers או PayPal. על מנת להתחיל לשחק שש-בש און-ליין על כסף, די בהפקדת . הפקדת כסף לחשבון היא הליך מהיר; יש לציין, שכספי הזכיות חייבים לעבור בדיקה ולשם כך, נדרש זמן רב יותר.

מערכת מיוחדת לגילוי הונאות

™Play65 מעודד תחרות הוגנת; על כן הוא גאה לספק מקום משחק לשחקנים, אשר נעזרים במיומנותם בלבד לשם השגת נצחון; לא כך עבור אלו, הקרויים ‘נוכלים’; משמע, אלו העוברים על החוקים ומשתמשים בעזרים שונים במהלך משחקי שש-בש און-ליין. ישנם שחקני שש-בש און-ליין, המנצלים את הקידמה הטכנולוגית של השש-בש און-ליין, בכדי לרמות ולנצח משחקים בדרכים לא כשרות, כמו שימוש בתוכנות עזר של שש-בש, כדוגמת סנואי (Snowie). בידי ™Play65 אמצעים מיוחדים לאיתור אותם שחקנים, המפרים את החוקים. במידה ומערכת הבטחון מזהה תרמית, מתבצעת חקירה נאותה על מנת לוודא את תקפות האישום; חשבונו של השחקן המתחכם, שעבר על החוק, נחסם מיידית והכסף, שהושג באופן בלתי הגון, מוחזר ליריב.

שירותי תמיכה לשחקנים

אין ספק, כי על אף המקצועיות והעבודה המוצלחת של ™Play65, עשויות להתעורר אצל שחקנים שאלות. שירות התמיכה של ™Play65 קיים בכדי לענות על שאלות אלו. ניתן לשלוח כל שאלה בנוגע לשש-בש און-ליין, דיווח או בקשה. למשל, במקרים של התנהגות לא נאותה או שאינה צודקת, במהלך משחק, או במקרה של קללות, ניתן לדווח על כך, רצוי בצירוף חומרים מרשיעים; צעדים משמעתיים ינקטו כנגד אותו שחקן.

האם הבנתם את הרעיון הכללי, אך עדיין לא השתכנעתם לחלוטין? ובכן, הצדק עמכם, קרוב לודאי! כמו שאומרים, עדיף לחוות משהו פעם אחת, מאשר לשמוע אודותיו מאה פעמים’.אז פשוט התקינו את התוכנה במחשב, בלחיצה על כפתור ‘איך מתחילים’; ההרשמה פשוטה ואינה דורשת זמן רב. מיד לאחר מכן, תמצאו עצמכם צוללים לאווירה המיוחדת של משחק שש-בש און-ליין יוצא מן הכלל, מבית היוצר של ™Play65.

כל שחקן יוכל למצוא כאן דבר מה מועיל, בנוסף למשחק עצמו. מתחילים יכולים ללמוד את רזי השש-בש משחקנים חזקים ומנוסים; ולמומחים מיומנים תהא ההזדמנות לתרגם את הידע והניסיון שלהם למקור הכנסה, פשוט על ידי כך, שישחקו במשחק האהוב עליהם.

בכדי להפוך את המשחק לנוח אף יותר ובכדי להעצים את הנאת השחקנים, אתר ™Play65 משפר באופן קבוע את התוכנה שלו; מה שהופך אותו לאחד מאתרי השש-בש און-ליין המהירים והמהימנים ביותר בתעשיית המשחקים.

האם כבר הבנתם מדוע ™Play65, שש-בש על כסף, הוא האתר הטוב ביותר בעולם למשחקי שש-בש און-ליין?

לחצו כאן
לשחק שש-בש

מאמרי שש-בש נוספים:

לחצו כאן
לשחק שש-בש