Language:
אתר השש-בש הגדול בעולם

רוצים לחוש ריגוש עצום וסיפוק מירבי?

שחקו שש-בש באינטרנט ותבינו…

משחק שש בש הוא משחק תחרותי. זהו מירוץ, שהמטרה בו היא להגיע ראשון אל קו הסיום, תוך כדי לחימה ביריב, המנסה אף הוא לסיים את מסלולו. משחק נבון משלב מהלכי מתקפה, בד בבד עם אסטרטגיות מגננה, מפני מתקפות הנגד של היריב. משחק שש בש באינטרנט הוא לרוב בעל מקצב מהיר, אשר מוסיף לתחושת המתח ומחייב עירנות וריכוז גבוהים, מאחר וכל מהלך מוטעה עלול לסכן את התוצאה הסופית.

שש-בש הוא מירוץ

בני אדם אוהבים ריגושים. הם נהנים מהמתח ומתחושת הסכנה. הם שואבים סיפוק מנצחון, שהושג בעמל, מחשבה ומימוש היכולות העצמיות שלהם. מאחר ושש בש הוא משחק מהיר, המכיל בתוכו את מרכיב המזל לצד החשיבה הטקטית, מרבית האנשים נוהגים לשחק סדרת משחקים או להשתתף בטורניר שש בש ולא מסתפקים במשחק בודד, אשר מותיר בפיהם ‘טעם של עוד’ ואינו מוביל לאותה תחושת סיפוק, ממנה נהנים בגמר סדרה שלמה. הדבר נכון למשחק שש-בש פנים מול פנים ועל אחת כמה וכמה למשחק שש בש באינטרנט.

שש-בש פנים מול פנים

משחק שש בש לא מקוון הוא חוויה מהנה ואפילו אינטימית במידת מה, מול יריב בשר ודם, לרוב קרוב משפחה או חבר, אשר המשחק עימו מהווה בילוי זמן איכות משותף. משחק שכזה חסר את ההתמקדות והריכוז אותם ניתן להפיק במהלך משחק שש בש באינטרנט. יתרונו הגדול של השש-בש אוף-ליין, מלבד אותה אינטראקציה חברתית, הוא בכך, שניתן לשחקו בכל מקום. מערכת שש-בש סטנדרטית היא קלה לנשיאה וניתן לארוז אותה לכל חופשה או טיול ללא כל מאמץ. אין צורך בגישה לאינטרנט או כל הכנה מוקדמת אחרת. מערכות השש-בש עמידות ורובן אינן יקרות, כך שאין חשש לטלטל אותן לאיזורים בהם יש חול, מים או תנאי דרך קשים.

שחקן שש-בש באינטרנט

משחק שש בש באינטרנט, אמנם אינו זמין במקום בו התנאים הסביבתיים קשים או במידה ופשוט אין חיבור לאינטרנט וכמובן, שאין הוא בחירה טובה בעת שהייה בחברותא, אך עבור מי שרוצה למצות את תחושת הריגוש והסיפוק, אין לו תחליף. למרבית האנשים, אשר משחקים שש בש באינטרנט, ישנו אתר מועדף בו הם מבקרים לעיתים תכופות. לכל שחקן ישנו שם מזהה, ניקוד ודירוג מצטבר, אשר ממשיך איתו ממשחק למשחק. הדירוג, מאפשר לשחקנים אחרים לקבל מידע על אודות רמת המשחק של השחקן, הנמצא מולם. הודות לניקוד המצטבר, שחקן אינו יכול לזלזל או להשתטות במשחקים, מאחר והדבר יפגע בדירוג הכללי שלו וישפיע על המשך דרכו במשחקים עתידיים, מה שגורם להגברת המוטיבציה, הריכוז והתחרותיות בכל משחק שש בש באינטרנט.

שש-בש באינטרנט – סיכון מינימלי עבור אתגר מירבי

עבור רבים, עם זאת, הניקוד והדירוג האישיים, אינם משלימים את מלוא הריגוש, שהם מחפשים. בכדי לחוות תחושת סכנה אמיתית, שבסופה עשוי להגיע סיפוק עמוק ומענג, יש לסכן דבר מה ממשי, משהו שיחדור את המסך ויגע בחיים שבחוץ. משחק שש בש באינטרנט מציע להם את אותו גורם נוסף, זה המחדד את עוצמת החוויה, בדמות משחק שש בש באינטרנט על כסף אמיתי, כזה המתנהל באתרים גדולים כדוגמת play65. ישנם שחקנים, המתחילים עם משחק שש בש באינטרנט על כסף מדומה ולאחר תקופת זמן מסוימת, מרגישים בטוחים דיים ביכולותיהם ו’עולים שלב’ למשחק על כסף אמיתי; אך רבים מהשחקנים, המשתתפים במשחקי שש בש על כסף אמיתי, לא עושים זאת, כיון שהם תופשים עצמם מוכשרים או מיומנים יותר מחבריהם, המשחקים על כסף מדומה, אלא מתוך עוצמת הריגוש, המתקבלת כאשר הם שמים על הכף, משהו מוחשי ולא רק ניקוד וירטואלי.

שש-בש על כסף – ריגוש אמיתי

שש בש על כסף אמיתי אינו דומה למרבית המשחקים בבתי ההימורים, אשר מוטיב המזל שולט בהם והריגוש כולו מתמצה בסיכון הכספי ובציפיה לרווח כלכלי, על אף שהסיכויים הם תמיד לרעת השחקן. במסגרת משחק שש בש באינטרנט, הסיכון הכספי הוא תבלין, ההופך את התבשיל לטעים יותר, אך לא מסיט את המיקוד מן העיקר, שהוא המשחק עצמו. אין צורך בהשקעה או סיכון כספי רציני, כפי שקורה במשחקי מזל, בהם לשחקן עצמו אין כמעט כל מעורבות בתוצאה הסופית. הרווח וההפסד, קטנים או גדולים – על פי היכולת האישית, תלויים בראש ובראשונה בטיב המשחק האנושי ופה בעצם חבוי האתגר. הרי אין סיפוק גדול יותר מלקטוף פירות, אותם ניתן לממש בחיים האמיתיים; תוצאות שהן פרי עמל ולא פרי מזל אקראי.

לחצו כאן
לשחק שש-בש

מאמרי שש-בש נוספים:

לחצו כאן
לשחק שש-בש